Grand Prix Polski Juniorów: Łódź 2023

Serdecznie zapraszamy na turniej dla juniorów z cyklu Grand Prix Polski Juniorów w Curlingu: Łódź 2023. Zawody są organizowane przez Curling Łódź we współpracy z Polską Federacją Klubów Curlingowych.


W turnieju mogą wystąpić zawodnicy i zawodniczki, którzy nie ukończyli 21 roku życia do 30 czerwca 2022 roku.


Regulamin cyklu Grand Prix Polski Juniorów znajduje się tutaj


▫️max. 8 drużyn
▫️składy 3-5 osobowe, bez podziału na płeć. Drużyny mogą składać się z zawodników różnych klubów
▫️system rozgrywek dostosowany do liczby uczestników
▫️wpisowe wynosi 800 zł
▫️pierwszy mecz w piątek wieczorem lub w sobotę rano
▫️mecze finałowe w niedzielę o 16:30
▫️zapisy trwają do 28.03.2022 do godz. 23:59
▫️zgłoszenia drużynowe: formularz online
▫️zgłoszenia indywidualne: na turniej można zgłaszać się też indywidualnie do Koordynatora GPPJ na maila: lobazabartosz @ gmail.com - koordynator w miarę możliwości połączy pojedynczych zawodników w drużyny.


WAŻNE INFORMACJE

1. Na turnieju dozwolone są tylko oryginalne, niemodyfikowane pady/covery z kodami dopuszczone do użytku na zawodach WCF.

2. Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia zawierające kompletny skład drużyny (tj. imiona i nazwiska minimum 3 zawodników). Nie ma możliwości późniejszego uzupełnienia składu niekompletnego (czyli liczącego 2 lub mniej zawodników).

3. Potwierdzeniem otrzymania przez nas zgłoszenia drużynowego jest automatyczny e-mail który powinniście otrzymać po przesłaniu formularza. Jeżeli nie otrzymaliście od nas maila, a jesteście pewni, że dobrze wypełniliście formularz, dajcie nam znać na kontakt@curlinglodz.pl. Prawidłowe zgłoszenia, po weryfikacji (która może potrwać do kilku dni), będą widoczne w zakładce LISTA UCZESTNIKÓW jako "Oczekujące na potwierdzenie".

4. Nie później niż 30 marca 2023 drużynom zakwalifikowanym do turnieju prześlemy potwierdzenie udziału wraz z prośbą o wpłatę wpisowego. Miejsca nieopłacone do 6 kwietnia do godz. 23:59 zostaną automatycznie przekazane drużynom z listy rezerwowej. W przypadku wycofania się drużyny ze startu po opłaceniu wpisowego nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconego wpisowego, chyba, że na miejsce wycofującej się drużyny znajdzie się inna drużyna. Jeżeli pośród drużyn z listy rezerwowej nie ma już chętnych do grania zespołów, znalezienie zastępstwa leży po stronie wycofującej się drużyny. Jeżeli drużyna wycofuje się z turnieju po opłaceniu wpisowego i na jej miejsce znalazła się inna drużyna, przy zwrocie wpisowego potrącana jest opłata administracyjna w wysokości 100 zł. Opłata nie jest pobierana, jeżeli drużyny (wycofująca się i zastępująca ją) rozliczą się w kwestii wpisowego między sobą.

5. Wszystkie zmiany składu należy zgłaszać do organizatora mailowo na adres kontakt@curlinglodz.pl nie póżniej niż do 10 kwietnia 2023 do godz. 21:00 (termin obowiązuje też drużyny zgłoszone w składzie 3-osobowym, chcące dopisać 4 i/lub 5-ego zawodnika do składu). Zmiany w składzie obejmujące połowę lub więcej zgłoszonych oryginalnie zawodników mogą powodować nierozpatrywanie zgłoszenia lub utratę przez drużynę prawa startu w turnieju. Dany zawodnik nie może zostać zgłoszony w składzie więcej niż jednej drużyny. Jeżeli ta sama osoba pojawi się w 2 lub więcej składach, będzie uznana tylko w składzie, w którym zgłoszona została jako pierwsza. W trakcie turnieju nie ma możliwości "pożyczania" zawodników z innych drużyn. Wystawienie przez drużynę w meczu zawodnika nieujętego w składzie tej drużyny jest równoznaczne z oddaniem meczu walkowerem przez tą drużynę.