I Ty Możesz Wygrać Turniej Curlingowy Vol. 2!
? Nasza propozycja dla osób, które chcą zrobić coś fajnego z curlingiem w roli głównej, ale nigdy nie miały jeszcze styczności z tym sportem!


Proponujemy Wam udział w... turnieju curlingowym! W ramach pakietu startowego zapewniamy Wam nie tylko cały potrzebny sprzęt sportowy, ale też krótki kurs curlingu, na którym nauczymy Was wszystkiego, co jest niezbędne, abyście mogli zagrać w swoim pierwszym turnieju, a być może nawet go wygrać! ?

Termin: 9-10 listopada 2018

Uwaga! Udział w turnieju grozi wkręceniem się w curling! ?

Do turnieju można się zgłosić z drużyną (składy 4-osobowe) lub indywidualnie (a także we dwójkę lub w trójkę) - dobierzemy Was, w miarę możliwości, w drużyny.

Przed rozpoczęciem rywalizacji:
▫️zapoznamy Was z zasadami, nazewnictwem i punktacją
▫️nauczymy Was zagrywać kamienie i je szczotkować
▫️objaśnimy przebieg meczu curlingowego.
Na powyższy, szybki kurs curlingu zarezerwujcie sobie czas w piątek 9 listopada pomiędzy godziną 19 a 21. Udział w kursie jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do rywalizacji w turnieju!

?Harmonogram wydarzenia:

?Piątek 9 listopada 2018:
▫️19:00 - 21:00 - kurs curlingu
?Sobota 10 listopada 2018:
▫️10:00 - 11:00 pierwsza runda meczów
▫️11:15 - 12:15 druga runda meczów
▫️15:30 - 16:30 trzecia runda meczów
▫️16:45 - 17:45 runda finałowa
▫️18:00 ogłoszenie wyników i dekoracja

Każda drużyna rozegra w ramach turnieju cztery spotkania, każde składające się z 4 endów (partii). Dla trzech najlepszych drużyn zawodów przygotowaliśmy medale, a wszyscy uczestnicy otrzymają na zakończenie pamiątkowe dyplomy.

Koszt udziału w imprezie: 400 zł od drużyny (czyli 100 zł od osoby) płatne przelewem po otrzymaniu od nas maila o potwierdzeniu uczestnictwa, na podane w tym mailu konto.

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy
Jeżeli zgłaszacie się pełną drużyną, nie zapomnijcie wymyślić i podać nazwy drużyny! ☺️
Jeżeli Wasza rejestracja została prawidłowo wysłana, otrzymacie od nas natychmiast maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia. Jeżeli po wysłaniu formularza nie otrzymaliście od nas maila, prosimy o kontakt na: kontakt@curlinglodz.pl

Liczba miejsc w turnieju ograniczona - 32 osoby (czyli 8 drużyn).

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.