I Ty Możesz Wygrać Turniej Curlingowy Vol. 3!
Trzecia edycja naszej propozycji dla osób bez wcześniejszej styczności z curlingiem, które chcą posmakować emocjonującej rywalizacji granitowymi kamieniami na lodzie!


Proponujemy Wam udział w... turnieju curlingowym! W ramach pakietu startowego zapewniamy Wam nie tylko cały potrzebny sprzęt sportowy, ale też krótki kurs curlingu, na którym nauczymy Was wszystkiego, co jest niezbędne, abyście mogli zagrać w swoim pierwszym turnieju, a być może nawet go wygrać... Możecie przyjść do nas z zerową wiedzą o tym sporcie, a my gwarantujemy, że będziecie się dobrze bawić!

Termin: 7-8 grudnia 2018

Uwaga! Udział w turnieju grozi wkręceniem się w curling!

Do zgłoszenia do turnieju potrzebujecie 4-osobowej drużyny. Znajomi, rodzina, ekipa z pracy? Zbierzcie swoją drużynę i stańcie do rywalizacji w najszybciej rozwijającej się olimpijskiej dyscyplinie zimowej!

Przed rozpoczęciem rywalizacji:
▫️zapoznamy Was z zasadami, nazewnictwem i punktacją
▫️nauczymy Was zagrywać kamienie i je szczotkować
▫️objaśnimy przebieg meczu curlingowego.
Na powyższy, szybki kurs curlingu zarezerwujcie sobie czas w piątek 7 grudnia pomiędzy godziną 19 a 21. Udział w kursie jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do rywalizacji w turnieju!

Harmonogram wydarzenia:

Piątek 7 grudnia 2018:
▫️19:00 - 21:00 - kurs curlingu
Sobota 8 grudnia 2018:
▫️10:00 - 11:00 pierwsza runda meczów
▫️11:15 - 12:15 druga runda meczów
▫️15:30 - 16:30 trzecia runda meczów
▫️16:45 - 17:45 runda finałowa
▫️18:00 ogłoszenie wyników i dekoracja

Każda drużyna rozegra w ramach turnieju cztery spotkania, każde składające się z 4 endów (partii). Dla trzech najlepszych drużyn zawodów przygotowaliśmy medale, a wszyscy uczestnicy otrzymają na zakończenie pamiątkowe dyplomy.

Koszt udziału w imprezie: 400 zł od drużyny, płatne przelewem po otrzymaniu od nas maila o potwierdzeniu uczestnictwa, na podane w tym mailu konto, nie później, niż na 2 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy.

Zgłoszenia: formularz zgłoszeniowy
Nie zapomnijcie wymyślić i podać w formularzu nazwy drużyny! ☺️
Jeżeli Wasza rejestracja została prawidłowo wysłana, otrzymacie od nas natychmiast maila potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia. Jeżeli po wysłaniu formularza nie otrzymaliście od nas maila, prosimy o kontakt na: kontakt@curlinglodz.pl

Liczba miejsc w turnieju ograniczona: 8 drużyn.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.