ŁDZ OPEN 2023
 • Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję turnieju weekendowego: ŁDZ OPEN 2023! Zawody zostaną rozegrane w dniach 28-29 stycznia 2023. W turnieju może wziąć udział dowolna drużyna złożona z od 3 do 5 zawodników. W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej liczbę dostępnych miejsc, na listę rezerwową trafią najwyżej sklasyfikowane składy (wg Rankingu Jerry'ego), w kolejności zgłoszeń.

  INFORMACJE o TURNIEJU ŁDZ OPEN:
  🔷 Limit uczestników: 16 drużyn
  🔷 Wpisowe: 860 zł
  🔷 4 mecze gwarantowane (piąty dla 8 najlepszych teamów)
  🔷 Zapisy ruszają: 2 października 2022 o godz. 20:00 i potrwają do 18 grudnia 2022, do godz. 23:59 ⏰
  🔷 Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie na stronie www.curlinglodz.pl
  🔷 O co gramy: puchar, medale, nagrody rzeczowe

  📜System gry:
  🔶 Gramy systemem szwajcarskim (punkty, różnica kamieni, różnica endów, kamienie zdobyte, endy zdobyte, kamienie stracone, endy stracone, rzut monetą).
  🔶 Sygnał przedostatniego enda 90 minut. W przypadku remisu, następuje konkurs rzutów (shoot-out).
  🔶 Zwycięstwo = 3 punkty, zwycięstwo w shoot-oucie = 2 punkty, przegrana w shoot-oucie = 1 punkt, przegrana = 0 punktów.
  🔶 2 kolejki meczów w grupach, następnie połączona tabela. 5ta finałowa kolejka dla 8 najlepszych drużyn (finał zamknięty, pozostałe mecze otwarte).

  🗓 Harmonogram meczów:
  sobota 09:00 🅰️1
  sobota 11:40 🅱️1
  sobota 14:20 🅰️2
  sobota 17:20 🅱️2
  sobota 20:00 🆎: m. 1-8

  niedziela 09:00 🆎: m. 9-16
  niedziela 11:30 🆎: m. 1-8
  niedziela 14:30 🆎: m. 9-16
  niedziela 17:00 🏆 kolejka finałowa
 • STRASZNIE WAŻNE INFORMACJE

  Na turnieju dozwolone są dowolne pady, za wyjątkiem padów z włosiem/cornbroomów.

  "SKŁAD: 1. JA, 2. MÓJ ZIOM, 3. JESZCZE NIE WIEM, 4. JESZCZE NIE WIEM"
  Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia zawierające imiona i nazwiska minimum 3 zawodników. Nie ma możliwości późniejszego uzupełnienia składu niekompletnego (czyli liczącego 2 lub mniej zawodników).

  "CZY MOJE ZGŁOSZENIE DOSZŁO?"
  Potwierdzeniem otrzymania przez nas zgłoszenia jest automatyczny e-mail który powinniście otrzymać po przesłaniu formularza. Jeżeli nie otrzymaliście od nas maila, a jesteście pewni, że dobrze wypełniliście formularz, dajcie nam znać na kontakt@curlinglodz.pl. Prawidłowe zgłoszenia, po weryfikacji (która może potrwać kilka dni), będą widoczne w zakładce LISTA UCZESTNIKÓW jako "Oczekujące na potwierdzenie".

  KASA, KASA, KASA
  Nie później niż 23 grudnia 2022 drużynom zakwalifikowanym do turnieju prześlemy potwierdzenie udziału wraz z prośbą o wpłatę wpisowego. Miejsca nieopłacone do 6 stycznia 2023 do godz. 23:59 zostaną automatycznie przekazane drużynom z listy rezerwowej. W przypadku wycofania się drużyny ze startu w turnieju po opłaceniu przez nią wpisowego, nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpłaconej kwoty, chyba, że na jej miejsce znajdzie się inna drużyna. Jeżeli na liście rezerwowej nie ma już chętnych do grania drużyn, znalezienie zastępstwa leży po stronie wycofującej się drużyny, po uprzednim kontakcie z organizatorem. Jeżeli drużyna wycofuje się z turnieju po opłaceniu wpisowego i na jej miejsce znalazła się inna drużyna, przy zwrocie wpisowego potrącana jest opłata administracyjna w wysokości 30 zł. Opłata nie jest pobierana, jeżeli drużyny (wycofująca się i zastępująca ją) rozliczą się w kwestii wpisowego między sobą.

  "HEJ CURLING ŁÓDŹ, POSYPAŁ NAM SIĘ SKŁAD..."
  Wszystkie zmiany składu należy zgłaszać do organizatora mailowo na adres kontakt@curlinglodz.pl nie póżniej niż do 25 stycznia 2023 do godz. 21:00 (termin obowiązuje też drużyny zgłoszone w składzie 3- lub 4-osobowym, chcące dopisać 4-go i/lub 5-ego zawodnika do składu). Zmiany w składzie obejmujące połowę lub więcej zgłoszonych oryginalnie zawodników mogą powodować nierozpatrywanie zgłoszenia lub utratę przez drużynę prawa startu w turnieju. Dany zawodnik nie może zostać zgłoszony w składzie więcej niż jednej drużyny. Jeżeli ta sama osoba pojawi się w 2 lub więcej składach, będzie uznana tylko w składzie, w którym zgłoszona została jako pierwsza. W trakcie turnieju nie ma możliwości "pożyczania" zawodników z innych drużyn. Wystawienie przez drużynę w meczu zawodnika nieujętego w składzie tej drużyny jest równoznaczne z oddaniem meczu walkowerem przez tą drużynę. Walkower wynosi 0:12 (6 endów).