Pandemiczna Liga Curlingu - EDYCJA 3
PANDEMICZNA LIGA CURLINGU - EDYCJA 3

▪️ Wpisowe: 700 PLN (dotyczy ligi na 5 drużyn)
▪️ Termin: 19-21 marca 2021
▪️ Miejsce: Curling Łódź
▪️ Zapisy: do 8 marca 2021 do godz. 23:59

Zasady ogólne

1. Liga rozgrywana jest w kategorii drużynowej (3-6 osób, bez względu na płeć i wiek zawodników).

2. W lidze mogą brać udział jedynie zawodnicy kadr narodowych polskich związków sportowych oraz zawodnicy uczestniczący we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Potwierdzenie powyższego faktu dla każdego ze zgłoszonych zawodników należy dostarczyć w formie skanu dokumentu na adres: kontakt@curlinglodz.pl nie później niż do godz. 23:59 w poniedziałek 08.03.2021. Obowiązek dotyczy osób, które nie dostarczyły wcześniej takiego dokumentu do Curling Łódź. Zgłoszenia od drużyn, w składach których są zawodnicy, którzy nie prześlą w wymaganym terminie skanu dokumentu potwierdzającego okoliczności uprawniające do udziału w PaLC, będą traktowane jako nieważne. Prawidłowe zgłoszenia, do których dostarczono wszystkie wymagane dokumenty, będą widoczne jako "oczekujące na potwierdzenie" w zakładce LISTA UCZESTNIKÓW. Jeżeli wysłane prawidłowo zgłoszenie nie widnieje w zakładce, oznacza to brak posiadania przez Curling Łódź kompletu dokumentów dla zgłoszonych zawodników i konieczność ich dosłania.

3. Każdy poziom ligowy liczy około 5 zespołów, a jedna edycja ligi rozgrywana jest w jeden weekend (start w piątek wieczorem). W ramach jednej edycji każdy poziom ligowy rozgrywa round-robin. Po każdej edycji ostatnia drużyna spada do ligi niższej, a zwycięzca awansuje do ligi wyższej.

4. W przypadku zgłoszenia się większej liczby drużyn niż jesteśmy w stanie przyjąć (ze względu na dostępność torów na hali), o przyjęciu decyduje wyższe miejsce w rankingu Jerry’ego.

5. Możliwa jest rezygnacja z udziału w lidze po dowolnej edycji, jak również zgłoszenie nowego zespołu przed dowolną edycją ligi. Po każdej edycji możliwa jest także zmiana składu drużyny, pod warunkiem utrzymania ponad połowy dotychczasowego składu.

6. W przypadku wakatu po wycofaniu się drużyny, jej miejsce zajmuje drużyna sklasyfikowana najwyżej w rankingu Jerrego.

7. Zawodnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa wszędzie, poza taflą lodu.

8. Dowolne pady dozwolone.

9. Nagrody
A. voucher w kwocie 200 zł do wykorzystania na wynajem lodu w Curling Łódź dla zwycięzców każdej z lig.
B. voucher w kwocie 100 do wykorzystania na wynajem lodu w Curling Łódź dla ostatnich miejsc każdej z lig.

Kierownicy projektu:
Zuzanna Rybicka 📧 z.rybicka@curlinglodz.pl
Jeremi Telak 📧 jeremi.telak@gmail.com