WCT Łódź International Men's Challenger 2020
Drodzy Curlerzy!
Mamy przyjemność zaprosić Was na międzynarodowy turniej męski należący do cyklu World Curling Tour: Łódź International Men's Challenger 2020, w którym stawkę stanowią nie tylko nagrody pieniężne dla par z miejsc 1-4, ale również punkty do rankingu WCT.

▪️ Data: 9 - 11 października 2020
▪️ Miejsce: hala Curling Łódź, ul. Śnieżna 10, 92-103 Łódź
▪️ Ilość drużyn: 16
▪️ Pula nagród: 3500 EUR
▪️ Wpisowe: 450 EUR
▪️ System rozgrywek: triple knockout + play-offy (cztery mecze gwarantowane)
▪️ Thinking time (zegary)
▪️ Zapisy: internetowy formularz zgłoszeniowy
▪️ Zamknięcie zgłoszeń: 14 sierpnia 2020
▪️ E-mail: kontakt@curlinglodz.pl
▪️ wydarzenie na facebooku

Pełna lista uczestników oraz harmonogram rozgrywek zostaną opublikowane tuż po zamknięciu zgłoszeń. Potwiedzenia udziału mogą być wysyłane wcześniej, listy zgłoszonych oraz potwierdzonych drużyn będą dostępne na tej stronie. W przypadku ilości zgłoszeń przekraczającej liczbę dostępnych miejsc organizator zastrzega sobie prawo do selekcji uczestników na podstawie rankingu WCT i do stworzenia listy rezerwowej. Wpisowe będzie płatne po zamknięciu zgłoszeń, jednak nie później niż do 11 września 2020. Informacje na temat płatności zostaną przesłane w ostatnim tygodniu sierpnia. W przypadku rezygnacji ze startu zgłoszonej po wpłaceniu wpisowego a przed 21 września, wpisowe będzie zwracane po pomniejszeniu o koszty administracyjne w wysokości 12 EUR. W przypadku rezygnacji drużyny z udziału w turnieju zgłoszonej po 21 września 2020 nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpisowego.

Potwierdzeniem rejestracji jest automatycznie wygenerowany email. Jeżeli po wysłaniu formularza zgłoszeniowego nie otrzymaliście od nas wiadomości, dajcie nam znać na: kontakt@curlinglodz.pl

System i wysokość nagród mogą ulec zmianie w przypadku liczby startujących drużyn mniejszej niż 16.