WCT Łódź Men's International 2023
Drodzy Curlerzy!

Mamy przyjemność zaprosić Was na pierwszą edycję turnieju Łódź Men's International należącego do cyklu World Curling Tour.

▪️ Data: 15-17 grudnia 2023
▪️ Miejsce: hala Curling Łódź, ul. Śnieżna 10, 92-103 Łódź
▪️ Ilość drużyn: 16
▪️ Pula nagród: 4000 EUR
▪️ Wpisowe: 540 EUR
▪️ System rozgrywek: grupy + QF, SF, F
▪️ Dostępny 45-minutowy trening w czwartek wieczorem
▪️ Pierwszy mecz: piątek rano
▪️ Półfinały i finały w niedzielę
▪️ Zapisy: internetowy formularz zgłoszeniowy
▪️ Zamknięcie zgłoszeń: 31 października 2023
▪️ E-mail: kontakt@curlinglodz.pl


Pełna lista uczestników oraz harmonogram rozgrywek zostaną opublikowane tuż po zamknięciu zgłoszeń. Niektóre potwiedzenia udziału mogą być wysyłane wcześniej, listy zgłoszonych/potwierdzonych drużyn są dostępne w zakładce "Lista uczestników". W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej liczbę dostępnych miejsc organizator zastrzega sobie prawo do selekcji uczestników na podstawie rankingu WCT i do stworzenia listy rezerwowej. Wpisowe będzie płatne po zamknięciu zgłoszeń, jednak nie później niż do 15 listopada 2023. Miejsca nieopłacone w terminie zostaną przekazane drużynom z listy rezerwowej. Informacje na temat płatności zostaną przesłane drużynom wraz z potwierdzeniem udziału. W przypadku rezygnacji ze startu zgłoszonej po wpłaceniu wpisowego, lecz nie później niż 24 listopada 2023, wpisowe będzie zwracane po pomniejszeniu o koszty administracyjne w wysokości 108 EUR. W przypadku rezygnacji drużyny z udziału w turnieju zgłoszonej po 24 listopada 2023 nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpisowego.


Potwierdzeniem rejestracji jest automatycznie wygenerowany email. Jeżeli po wysłaniu formularza zgłoszeniowego nie otrzymaliście od nas wiadomości, dajcie nam znać na: kontakt@curlinglodz.pl


System i wysokość nagród mogą ulec zmianie w przypadku liczby startujących drużyn mniejszej niż 16.