WCT Mixed Doubles Łódź 2020
Drogie Curlerki, drodzy Curlerzy!
Mamy przyjemność zaprosić Was na trzecią edycję międzynarodowego turnieju par mieszanych należącego do cyklu World Curling Tour: Mixed Doubles Łódź, w którym stawkę stanowią nie tylko nagrody pieniężne dla par z miejsc 1-8, ale również punkty do rankingu WCT.

🏆 Zwycięzcy z lat poprzednich:
▫️2018: Judith McCleary/Lee McCleary (Szkocja)
▫️2019: Ildikó Szekeres/György Nagy (Węgry)

▪️ Data: 3 - 6 grudnia 2020
▪️ Miejsce: hala Curling Łódź, ul. Śnieżna 10, 92-103 Łódź
▪️ Ilość drużyn: 24
▪️ Pula nagród: 3000 EUR
▪️ Wpisowe: 250 EUR
▪️ System rozgrywek: grupy + QF, SF, F (pięć meczów gwarantowanych)
▪️ 30-minutowy trening dla każdej drużyny w czwartek rano
▪️ Zapisy: internetowy formularz zgłoszeniowy
▪️ Zamknięcie zgłoszeń: 2 października 2020
▪️ E-mail: kontakt@curlinglodz.pl
▪️ wydarzenie na facebooku

Pełna lista uczestników oraz harmonogram rozgrywek zostaną opublikowane tuż po zamknięciu zgłoszeń. Potwiedzenia udziału mogą być wysyłane wcześniej, lista potwierdzonych drużyn będzie dostępna na tej stronie. W przypadku ilości zgłoszeń przekraczającej liczbę dostępnych miejsc organizator zastrzega sobie prawo do selekcji uczestników na podstawie rankingu WCT i do stworzenia listy rezerwowej. Wpisowe będzie płatne po zamknięciu zgłoszeń, jednak nie później niż do 26 października 2020. Informacje na temat płatności zostaną przesłane w drugim tygodniu października. W przypadku rezygnacji ze startu zgłoszonej po wpłaceniu wpisowego a przed 16 listopada, wpisowe będzie zwracane po pomniejszeniu o koszty administracyjne w wysokości 12 EUR. W przypadku rezygnacji drużyny z udziału w turnieju zgłoszonej po 16 listopada 2020 nie ma możliwości otrzymania zwrotu wpisowego.

Potwierdzeniem rejestracji jest automatycznie wygenerowany email. Jeżeli po wysłaniu formularza zgłoszeniowego nie otrzymaliście od nas wiadomości, dajcie nam znać na: kontakt@curlinglodz.pl

System i wysokość nagród mogą ulec zmianie w przypadku liczby startujących drużyn mniejszej niż 24.